Letný denný tábor

Zaži letné prázdniny s nami!

  • dievčatá & chlapci,
  • vek 6 – 14,
  • dni plné zábavy, hier, tvorivosti a prekvapení,
  • letné dobrodružstvá a priateľstvá,
  • zážitkové výpravy „Túlavé topánky“,
  • celodenná strava a pitný režim.
panda
[masterslider_pb alias=“panda-leto-2016″]

Rezervujte si miesto ešte dnes…

  • 10. 7. –14. 7. 2017 (denne 7,30 – 16, 30 hod.)
  • Prvá detská akadémia PANDA
  • Opatovská 53, Trenčín
  • Cena: 119€

Obdobie prázdnin je výzvou nielen pre deti ale aj pre všetkých rodičov. Naše deti sú pre nás všetkým, záleží nám na ich spokojnosti a bezpečnosti. Pripraviť zaujímavý, kvalitný, poučný a zároveň zábavný program je zase výzvou pre našu spoločnosť. Deti sú neobyčajne náročné ale aj neuveriteľne vďačné. S veľkou láskou a oddanosťou prejavujú vďaku, sú otvorené novým témam a vždy prekvapujú svojimi vedomosťami. Nadšenie a dobrá nálada sú všade prítomné.

Pomáhame deťom nadväzovať priateľstvá a získať si dôveru. Všetky aktivity podporujú budovanie sebavedomia, prirodzenú snahu presadiť sa, pomáhajú zdokonaľovať komunikačný prejav detí.

Tak hurá na prázdniny !

Letný denný tábor

Termín: 10.7.2017 – 14.7.2017
(denne 7,30 – 16,30 hod.)
Určené: pre deti I. a II. stupňa základných škôl
Kde: EduForm, s.r.o., Opatovská 53,
Cena: 119,- EUR

Vážení rodičia !

Využite príležitosť a doprajte deťom novú skúsenosť. Pozývame vaše deti na Motivačný týždeň, počas ktorého zažijú veľa zábavy, zaujímavých aktivít a  hravou formou si osvoja užitočné zručnosti. Počet detí je obmedzený, aby sme sa im mohli plnohodnotne venovať. Každé dieťa dostane darček a diplom o absolvovaní.

Ak si želáte svoje dieťa prihlásiť, kliknite na tlačítko „Prihláška“ a vyplňte v Záväznej prihláške svoje Meno a priezvisko, e-mail a telefónne číslo a budeme vás kontaktovať.
Svoje dieťa môžete prihlásiť aj osobne po telefonickom dohovore:

Zuzka Jamrichová     0911 616 555
Monika Pilková         0905 857 153

Projekty Prvej detskej akadémie PANDA v Trenčíne sú zamerané na motivačné vzdelávanie detí. Všetky aktivity rešpektujú osobnosť dieťaťa. Sú určené pre deti od 6 do 15 rokov rozdelené do vekových kategórií podľa konkrétneho programu.

Motivačné vzdelávanie detí sme premietli do programov, ktoré sú netradičné a atraktívne. Poskytujú deťom to, čo sa im páči. Deti u nás nájdu nové inšpirácie.  Hravou formou ale cielene ich motivujeme spôsobom, ktorý sleduje náš hlavný cieľ – získať novú skúsenosť a osvojiť si užitočné zručnosti.

Za celý tím sa na vás tešia Zuzka Jamrichová a Monika Pilková